Łukasz Tkacz

Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego FIT DIETETYK℠. To co nas wyróżnia na tle innych poradni dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard usług w naszej sieci podlega systemowi kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia Sportowego FIT DIETETYK℠. Dodatkowo potwierdzeniem jakości naszych usług jest rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Nasz system opieki dietetycznej zdobył także Złoty Medal FIT EXPO 2014 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wszystkie opracowane przez nas programy dietetyczne są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Przy projektowaniu planów żywienia bierzemy pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności fizycznej, ewentualne priorytety treningowe, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy program dietetyczny przygotowany przez naszą poradnię jest starannie przemyślany. Żadnemu klientowi nie wydajemy jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Nasza poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez nasze Centrum FIT DIETETYK℠ jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.

Współpracujemy z lekarzami, specjalistami innych dziedzin medycyny oraz sportu, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy siebie wzajemnie cennymi radami.

Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru aktywności fizycznej oraz ewentualnych technik wspomagania suplementacyjnego w treningu sportowym

Oferowane przez naszą poradnię programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.

POKAŻ