Łukasz Tkacz

Rekomendacje

Schudłem 77 kg

Łukasz -77 Mężczyzna 28 marca, 2023

Z jego 175 kg zostało zaledwie 98 a to jeszcze nie koniec. 

Łukasz to jest gość, który jak cos sobie postanowi to po prostu to osiągnie, nigdy nie rezygnuje.

Nie było żadnej DIETY CUD.

Łukasz jadł produkty które lubił i chciał mieć w diecie a to co mu nie smakowało eliminowaliśmy z planu dietetycznego.

Wystarczy trochę odwagi i dużo sillnej woli aby osiągnąć sukces.

Przed rozpoczęciem pracy ze mną Łukasz ważył 175 kg  zdawał sobie sprawę, że musi coś zmienić, aby poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo jego wyniki zdrowia pozostawiały wiele do życzenia.

Postanowiliśmy więc działać.

Wspólnie stworzyliśmy  plan żywieniowy dostosowany do  indywidualnych potrzeb i stylu życia. Z czasem Łukasz zaczął uważać, co je i jakie są skutki jego wyborów żywieniowych. Zaczął stosować się do zaleceń żywieniowych i aktywnie ćwiczyć.

Po pierwszym miesiącu  zauważył pierwsze efekty swojej ciężkiej pracy i determinacji. Zaczął czuć się lepiej, miał więcej energii i pozytywniejsze podejście do życia. Jednak to, co było najważniejsze, to fakt, że zaczął tracić na wadze. Stopniowo jego waga spadała, a jego ciało zaczęło się zmieniać. Łukasz czuł się zmotywowany i zainspirowany, aby kontynuować swoją drogę.

Po 13 miesiącach ciężkiej pracy i poświęcenia, Łukasz osiągnął swój cel - schudł ponad 77 kg! Teraz cieszy się zdrowiem, pełnią życia i nowymi możliwościami. Dzięki swojej determinacji i moim wsparciu Łukasz dokonał niemożliwego.

Oczywiście wyniki krwi polepszyły się  diametralnie.

POKAŻ